Kas tai?

„Spykas“ - internetinės telefonijos programa. Tai nuotaikingas programinis telefonas Jūsų kompiuteryje, kurį naudodami galite kalbėti su kitais telefono ryšio abonentais visame pasaulyje tiesiog fantastiškais tarifais! Suteikiamas realus telefono numeris!

„Spykas“ – itin patogus būdas susisiekti su draugais, šeimos nariais ar kolegomis visame pasaulyje. Norint pradėti naudotis „Spyko“ programa, tereikia turėti kompiuterį su Windows XP, Vista, 7, 8 operacine sistema, interneto ryšį ir ausines su mikrofonu. Keletas paprasto diegimo minučių ir Jūs jau galite skambinti ir priimti skambučius. Susikurti darbo vietą dar niekada nebuvo taip greita ir paprasta!

Pigūs skambučiai į visus Lietuvos ir užsienio tinklus.
Nėra abonentinio mokesčio. 

Paslauga teikiama per internetinę savitarnos sistemą (išankstinio mokėjimo paslauga). Paslaugos vartotojai sąskaitos papildymui gali rinktis 5, 10, 20, 30, 50 ir 100 EUR įmokas. Sąskaita galioja 365 dienas po papildymo.

Turėdami šią programą, Spyko tarifais galėsite naudotis skambindami ir iš savojo mobilaus telefono. Ieškokite Spyko vartotojų savitarnos sitemoje meniu punkto "Paslaugos": "Mobilios šalys". Šią paslaugą pasirinkusiems Spyko klientams, suteikiama galimybė iš savo mobilaus telefono per GSM tinklą nenaudojant interneto ir į užsienio šalis skambinti per Spyką. Pokalbio tarifas susidarys iš skambučio kainos į NTT tinklą - paprastai nuo 7 ct/min. (0,0203 EUR/min), priklausomai nuo Jūsų esamos skambučio kainos į fiksuotą tinklą ir skambučio kainos į užsienio šalį pagal skelbiamus Spyko paslaugos tarifus (nuo 7 ct/min (0,0203 EUR/min), ).

Naudojantis programine įranga „Spykas“ galima skambinti į bet kurią pasaulio šalį, nesvarbu kur esate – Lietuvoje ar užsienyje.
Naudodamiesi šia programa užsienyje, priimate skambučius iš visų tinklų nemokamai – nereikia mokėti už tarptinklinį ryšį (ang. roaming)!

 

Trūksta informacijos?
Platesnės informacijos apie „Spyką“ teiraukitės savo miesto NTT aptarnavimo skyriuose:

UAB Nacionalinis telekomunikacijų tinklas
Panerių g. 51, 03160 Vilnius
Darbo laikas: I-V 9:00 – 18:00; VI-VII nedirbame