Sprendimai verslui

Interneto telefonijos programa „Spykas“ ypač paranki taupančioms bendrovėms kadangi skambučių tarifai vieni konkurencingiausių.

Tik keletą minučių užtrunkantis "Spyko" programos diegimas ir jau turite galimybę telefoną turėti su savimi ir naudoti visur, kur yra interneto ryšys, todėl tai yra priimtiniausias sprendimas „nesėdinčiam biure“ darbuotojui. Norint naudotis „Spyko“ programa, reikia turėti kompiuterį su Windows XP operacine sistema, plačiajuostį interneto ryšį bei ausines su mikrofonu. Įsigyjant "Spyko"paslaugą per savitarnos svetainę, prašome įmonių/organizacijų atkreipti dėmesį ar Jums bus reikalinga sąskaita-faktūra ir nepamiršti įvesti teisingus duomenis.
Tarp „Spyko“ vartotojų – nemokami. Jeigu per „Spyką“ skambinama į fiksuotojo arba mobiliojo ryšio telefoną, tuomet skambučiai yra mokami, priklausomai nuo šalies į kurią yra skambinama (žiūrėti Tarifai). Pabrėžtina, kad pokalbių tarifai skambinant iš kompiuterio, esančio nesvarbu ar Lietuvoje, ar bet kurioje kitoje pasaulio šalyje, nesikeičia. Abonentas, naudodamas šią programą užsienyje, priima skambučius iš kitų tinklų (taip pat ir iš NTT) nemokamai – nereikia mokėti už tarptinklinį ryšį (angl. roaming)!

Su „Spyko“ programa, Jums bus nemokamai suteiktas telefono numeris ir į Jūsų internetinį telefoną galės skambinti visi verslo partneriai tiek iš fiksuotojo, tiek iš mobiliojo ryšio telefonų.

„Spyko“ programa gali naudotis ir saugumui aukštus reikalavimus keliančios įmonės, kadangi pokalbis tarp dviejų „Spyko“ vartotojų nevyksta per kitų vartotojų kompiuterius, kaip kad būna įvairiose kitose programose.

Įmonėms, pageidaujančioms fiksuoto telefono linijų ar individualių telekomunikacinių sprendimų, teikiamų telefono stotelės (PBX) pagalba, informacija pateikiama puslapyje www.ntt.lt

 

Trūksta informacijos?
Platesnės informacijos apie „Spyką“ teiraukitės savo miesto NTT aptarnavimo skyriuose:

UAB Nacionalinis telekomunikacijų tinklas
Panerių g. 51, 03160 Vilnius
Darbo laikas: I-V 9:00 – 18:00; VI-VII nedirbame